Skip to main content

Edzések és csoportbeosztás

 

logo

Az edzésrend nem végleges!

Az iskolákkal folytatott további egyeztetések és a Covid helyzet alakulásának függvényében az edzés-időpontok folyamatosan változhatnak. 

Az újonnan jelentkezőket kérjük, hogy az edzés megte-kintése előtt mindenféleképpen konzultáljanak a csapa-tok edzőivel. 

 

Elérhetőségeik: 

Sztanev Andrea - U11, U12 

tel.: +36 (70) 63-16-029 

Tóth Gyula - U14 

tel.: +36 (70) 60-78-091 

Réder Sándor - U16 

tel.: +36 (20) 37-88-655 

Erdődi Péter - U18 

tel: +36 (30) 38-96-325 

Szép Márton - Felnőtt NBII 

tel: +36 (30) 48-86-379

 

Ideiglenes edzésrend 2020. 

Szeptemberétől 

 

Előkészítő csoport 

2011.01.01. előtt születettek 

Csapat edzője: Sztanev Andrea 

Hétfő: 18:15 - 19:30 Szt. András Általános Iskola

Kedd: 17:30 - 18:30 Ferences Gimnázium

Szerda: 18:15 - 19:00 Szt. András Általános Iskola

Csütörtök: 16:45 - 18:00 Ferences Gimnázium 

 

Kenguru csapat (U11) 

2010 - 2011-ben születettek 

Csapat edzője: Sztanev Andrea 

Hétfő: 18:15 - 19:30 Szt. András Általános Iskola

Kedd: 17:30 - 18:30 Ferences Gimnázium

Szerda: 18:15 - 19:00 Szt. András Általános Iskola

Csütörtök: 16:45 - 18:00 Ferences Gimnázium 

 

Gyerek csapat (U12) 

2009 - 2010-ben születettek 

Csapat edzője: Sztanev Andrea 

Hétfő: 18:15 - 19:30 Szt. András Általános Iskola

Kedd: 17:30 - 18:30 Ferences Gimnázium

Szerda: 18:15 - 19:00 Szt. András Általános Iskola

Csütörtök: 16:45 - 18:00 Ferences Gimnázium 

 

Serdülő csapat (U14) 

2007-2008-ban születettek 

Csapat edzője: Tóth Gyula 

Hétfő: 16:30 - 18:00 Ferences Gimnázium

Kedd: 16:30 - 18:00 Ferences Gimnázium

Szerda: 16:30 - 18:00 Ferences Gimnázium

Csütörtök: 18:20 - 19:45 Szt. András Általános Iskola 

 

Kadet csapat (U16) 

2005-2006-ban születettek 

Csapat edzője: Réder Sándor 

Hétfő: 18:00 - 19:30 Izbégi Általános Iskola

Kedd: 17:30 - 19:00 Ferences Gimnázium

Szerda: 17:30 - 19:00 Izbégi Általános Iskola

Csütörtök: 18:00 - 19:30 Ferences Gimnázium 

 

Junior csapat (U18) 

2003-2004-ben születettek 

Csapat edzője: Erdődi Péter 

Hétfő: 18:00 - 19:30 Ferences Gimnázium

Kedd: 18:30 - 20:00 Ferences Gimnázium

Szerda: 18:00 - 19:30 Ferences Gimnázium

Péntek: 18:00 - 19:30 Szt. András Általános Iskola 

 

Felnőtt csapat 

Csapat edzője: Szép Márton 

Hétfő: 19:30 - 21:00 Ferences Gimnázium

Kedd: 19:30 - 21:00 Ferences Gimnázium

Szerda: 20:00 - 21:30 Leányfalu

Csütörtök: 20:00 - 21:30 Leányfalu